Kiralanması en mantıklı olan mallar arasında özellikle arabalar, yüksek değerleri nedeniyle yer alıyorlar. Yüce Rent A Car güvencesiyle, istediğiniz herhangi bir arabaya, arabanın kiralanmasıyla ilgili şartları karşılıyorsanız sahip olmanız mümkün . Aracı sadece belirli bir süre boyunca ücretini başlangıçta ödeyerek kiralayabilir, istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Sözleşme süresinin başlangıcına ve bitişine dikkat edilmesi oldukça büyük bir öneme sahiptir. Firmamızdan elde edebileceğiniz otomobilleri oto kiralama kurallarına ve kullanım şartlarına uygun olarak sürmeniz gerekiyor. Hasar verecek girişimlerde bulunmaktan kaçınmalı, özellikle kullanıcı hatasına yorulabilecek kazalardan kaçınmalı ve asla sizden başkasının sürmesine izin vermemelisiniz. Türkiye’de tahsis edebileceğiniz otomobillerin her biri 2016 ila 2017 yaşlarında. Bundan dolayı isteyenler için sürüş konforu sağlayabileceği aracı birbirine yakın fiyatlarda seçme imkanı tanınıyor.

Otomobilin Kiralama Ödemesini Nasıl Yaparım?

Ödemeyi nakit olarak yapabilmeniz için, aracın elinize ulaşmış olması gerekiyor. İnternet adresimiz olan https://www.rentacarantalya.net sayfasında özellikle otomobilin kiralanmasıyla ilgili olarak zaman aralıklarını belirleyebilirsiniz. Başlangıç ve bitiş sürecini belirledikten sonra, sizden saat aralıkları seçmeniz istenecektir. Eğer filomuzun bulunduğu noktaya farklı bir şehirden veya ülkeden gelecekseniz, hava limanı, otogar gibi noktalardan da alınmanız mümkün olacaktır.

Özellikle yeni araçların sözleşmesine uygun bir belirleme yaptıktan sonra hiçbir bir sorun yaşamamanız önem teşkil ediyor. Kredi kartıyla ödemeyi anında yapabileceğiniz gibi, doğrudan ekip arkadaşlarımızın aracı size getirerek sizi karşılaması halinde de kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında ise aşağıdaki durumları göz önünde bulundurarak, hangi marka araç aldığınız fark etmeksizin kiraladığınız aracı kullanmanız gerekiyor;

  • Sözleşmenin bitiş tarihine dikkat ederek, aracı günlük seyahat limitiniz olan 300 km’nin üzerinde kullanmak istemezseniz, doğrudan özel şartlara göre 300 km + her kilometrede 0,15 Euro olacak şekilde belirlenmiş olan ödemeyi yapmayabilirsiniz. Türkiye’de müşterilerimizin her birine sunduğumuz imkanlar aracılığıyla özel adrese gönderim gerçekleştirilebiliyor.
  • Yüce Rent A Car Rental olarak, sektördeki hizmetimizde sadece Türk Lirası para birimine yer vermiyoruz. Turistlere de hitap edebilmek amacıyla, ödemelerin USD, TL, EUR, CHF, GBP gibi para birimleriyle yapılmasını sağlıyoruz. Kredi kartlarıyla veya nakit olarak ödemeler gerçekleştirebilir, eğer isterseniz sözleşmenin süresini müşteri hizmetleriyle görüşerek oto kiralama ödemesini aynı fiyattan yapabilirsiniz.
  • Kiralık Araç İçin Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize ulaşabilmeniz için belirlemiş olduğumuz 8 farklı yöntem bulunuyor. Bunlardan ilk üç tanesi telefon yoluyla ulaşabilmenizi sağlıyor. +90 444 41 15, +90 850 333 35 48 – +90 544 774 47 65 olarak belirlediğimiz numaralar, haftanın yedi günü ve yirmi dört saat açık olan, her türlü başvuruda bulunabileceğiniz ve bilgi edinebileceğiniz yapıya sahip olan numaralardır.

Mail yöntemini kullanarak iletişime geçmek isteyen kişiler için çağrı merkezimizde verilen bilgilerle aynı şekilde bilgilendirme ve rezervasyon yapılabiliyor. [email protected] adresinde müşterilerimizden ehliyetleri ve kimliklerini talep ederek, hangi aracı istediklerine dair bilgi ve oto kiralama işlemiyle nereye gönderileceğini öğrenmeniz gerekiyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir