Antalya uygun araç kiralama firmaları konusunda oldukça dar bir yelpazeye sahiptir. Lüks araçlara olan ilginin büyük olduğu Antalya bölgesinde günlük 100 TL fiyatının altında araç kiralayabilmeniz mümkün olmayacaktır. Fakat Yüce Rent A Car sizlere hesaplı ve kaliteli bir hizmet sunabilmeyi misyon edinmiştir. Bu sebeple Yüce Rent A Car firmasında uygulanan  günlük araç kiralama fiyatları 75 TL’den başlamaktadır. Devamını Oku

Ülkemiz her yaz milyonlarca turist ağırlıyor. Bu turistlerin büyük bir bölümü Antalya ilimizi tercih etmekte. Bu nedenle Antalya daha yaz gelmeden hazırlıklara başlayıp sezona hazır bir şekilde giriyor. Yaz aylarında yapılacak aktiviteler ile turistlerin ilgisini çekip ülke ekonomimize katkı sağlamaları planlanıyor. Antalya’ya tatile gelen turistler en çok rafting yapmayı seviyor. Bu nedenle rafting yapmak için Manavgat ilçemize ziyaretler giderek artıyor. Çünkü burada dünyaca ünlü köprülü kanyon rafting aktivitesi yapılmakta. Her yıl yüzbinlerce insan buraya gelip rafting yaparak eğleniyor.

Oteliniz Antalya merkezde ise rafting yapmak için Manavgat ilçesine kolayca gidebilirsiniz. Manavgat Antalya merkeze yaklaşık 90Km mesafededir. Otogardan veya çevre yol üzerinden Manavgat otobüslerine binerek köprülü kanyon’a ulaşabilirsiniz. Ancak tatilinizin büyük bir bölümü yolda geçecek ve rafting yaptıktan sonra otelinize dönecek haliniz kalmayacak. Bu nedenle köprülü kanyon’a ulaşım için kesinlikle arabanız olması en büyük avantajınız olacaktır. İnsanlar tatil bölgelerine genelde uçakla veya otobüsle gittikleri için arabaları olmuyor. Bu nedenle otel dışına çıkmak ve şehri gezmek pek mümkün olmuyor. Ancak her bölgede rent a car firmaları bulunmakta. Bu nedenle Antalya Rent A Car firması ile otomobil kiralama hizmeti alıp Manavgat’a ve diğer turistik bölgelere ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Sizler için uygun fiyatları ve son model araçları bulunan https://www.rentacarantalya.net adresini tavsiye edebiliriz.

Kemer’den yaklaşık 50 km. mesafede, batıda Kumluca yakınlarında bulunan Adrasan, muhteşem doğal güzellikleri ve 2 kilometrelik plajı ile Antalya Kemer‘de mutlaka görülmesi gereken önemli tatil beldelerinden birisidir. Kemer’den batı istikametine doğru gidip Olympos-Adrasan ayrımından sonra yaklaşık 18 km. sonra Adrasan Köyü’ne ulaşır, buradan da 4 km. sonra Adrasan Koyu’na ulaşırsınız. Adrasan Koyu, 2 km.lik muhteşem bir plaja sahiptir ve koyun çevresi çam ağaçlarıyla örülüdür. Adrasan, bu özelliğiyle bölgenin en huzurlu sahili konumundadır.

Adrasan’da hava sıcak yaz aylarında bunaltıcı değildir ve öğlene kadar denizden, öğleden sonra ise karadan esen rüzgarlar sayesinde yazın kavurucu etkisi azalmaktadır.

Devamını Oku

Antalya araba kiralama sektöründe hizmet veren Yüce Rent A Car araçlarımız, son derece konforlu ve rahat yolculuklara imkân tanıyan kaliteye sahiptir. Ancak kiralama işlemi de bazı sorumluluklar gerektirmektedir. Özellikle aracın herhangi bir hasar görmeden teslim edilmesi, siz müşterilerimizin göstermesi gereken en büyük sorumluluktur. Alındığı gibi getirilmeyen araçlar için tüm firmalar ve de biz, aracın hasarını talep etmekteyiz. Herhangi bir hasar durumu yaşarsanız, hasarınız rapor alarak belgelendirmek sizler için yararlı olmaktadır.

Diğer firmalara göre bizlerin farkı; kiraya verdiğimiz araçların kasko ve sigortasını önceden yaptırmamız ve bu sayede müşterilerimizin herhangi bir sorunla karşılaştırmamasını sağlamamızdır. Bu bakımdan Antalya oto kiralama şirketleri içinde adımızı, güvenirliliği ve işini hakkını vermesi ile duyurmuş bir firma olarak öne çıkmaktadır. Devamını Oku